Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Yeni giriş sistem sorunu

• Please log in to reply
3 replies to this topic

batuhanrkt

batuhanrkt

Newbie

• Members
  • 9 posts
Merhaba arkadaşlar yeni üyelk sistem girişi bi kere girdimi bidaha,çok zor giriyor hatalar veriyor bunun çözümü ne ve bazı scriptiler çlşmyo
  • 0

angard123

angard123

Member

• Members
  • 18 posts
  • LocationHell

bak kardeşim 2 tane plat hesabım script kullanmaktan ban yedi neyseki riottan tanıdıklarım olduğu için açtırabildim hesapları ki tanıdığım olsa dahi iki hesap için 60 euro ödedim ve inanıyorumki senin hesabın banlansa 30 euro verecek yani 100 tl verebileceğini sanmıyorum o yüzden script kullanmamanı tavsiye ederim

• 0

maximatrax

maximatrax

Advanced Member

• Members
  • 123 posts

bak kardeşim 2 tane plat hesabım script kullanmaktan ban yedi neyseki riottan tanıdıklarım olduğu için açtırabildim hesapları ki tanıdığım olsa dahi iki hesap için 60 euro ödedim ve inanıyorumki senin hesabın banlansa 30 euro verecek yani 100 tl verebileceğini sanmıyorum o yüzden script kullanmamanı tavsiye ederim

Yanlış bilgilendirme yapma bence.

• 0

ImHuman

ImHuman

Advanced Member

• Members
  • 145 posts
  • LocationRabbit Hole

Merhaba arkadaşlar yeni üyelk sistem girişi bi kere girdimi bidaha,çok zor giriyor hatalar veriyor bunun çözümü ne ve bazı scriptiler çlşmyo

Giriş ilgili problem yaşayan başka kullanıcılarda var. Bir sonraki Loader yamasında düzeltileceğine inanıyorum.

Yanlış yönlendirme yapmayın. Script kullanan insanlar nasıl sonuçlarla karşılaşacaklarını zaten biliyorlar.

• 0

7 user(s) are reading this topic

0 members, 7 guests, 0 anonymous users