Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Lee Script Yardımı

• Please log in to reply
6 replies to this topic

Rasimado

Rasimado

Newbie

• Members
  • 6 posts

Arkadaşlar bu lee scriptini kurmak için olan gerekli libleri bulamadım 

Requirements:

Brain.lua

The ability to read what it prints in chat

OpenPred

DamageLib

Inspired
Inspiredin yenisi yok elimde programı sildim yeniden yükledim sağlam olması açısından elimde bu libler yok şuan güncel olanlarını atabilirmisiniz konu altına Brain.luayı hiç göremedim güncellerini atarsanız çok iyi olur :)

• 0

Rasimado

Rasimado

Newbie

• Members
  • 6 posts

Birde Loaderi yeni kurdum bugün appdatadan sildim gaming on steroidsi felan Gerekli olan libleri atarmısınız Inspiredin en güncelini felan yoksa program kuruyormu commona baktım libler var ama Loaderde gözükmüyor oyuna girerken tik koymak için

• 0

Imstuckinhell

Imstuckinhell

l o a d s e m o n e

• +VIP
  • 841 posts

Brain.lua = Kendi kafani kullan ve scripti kullanirken chatin yanindaki harfleri bilmen lazim Example : ''Hold T when using manual insec'' bu harflari.

Openpred= loaderi acinca bu kendi kendine güncelliyor ve yükliyor senin icin.

Damagelib= loaderi acinca bu kendi kendine güncelliyor ve yükliyor senin icin.

Inspired = loaderi acinca bu kendi kendine güncelliyor ve yükliyor senin icin.

Loaderi ac ve orda yazar '' Auto download libraries'' onu tikla, ve loaderi kapat ve yeniden ac, bu libler senin ''Common'' dosyana yüklenir.

Libler = Loaderde görukmiyecek loaderde.

Scripter = loaderde görukecek.

ama beklemen lazim, simdi GoS 6.2 patch atmamis, bunu admin halledsin, ondan sonra dediklerimi yap :)

• 0

ImHuman

ImHuman

Advanced Member

• Members
  • 145 posts
  • LocationRabbit Hole

Bahsettiğiniz bütün kütüphaneleri Loader otomatik olarak yükleyip güncelleştiriyor. Brain.lua bir kütüphane değil bir iğneleme. Beyninizi kullanmanız gerektiğini söylüyor. Şampiyon scriptini yükledikten sonra Loader'dan seçip oyuna girerseniz sorun almazsınız. Kütüphaneler Loader'dan seçilmiyor.

• 0

MockingBirds1

MockingBirds1

Advanced Member

• Members
  • 37 posts

Scripti çalıştıramıyorum bende hepsi tamam bi şekilde oyuna girince yukarda 'Callback' (a nil value) gibi bir şey çıkıyor ne yapmam lazım bu scripti çok istiyorum?

• 0

ImHuman

ImHuman

Advanced Member

• Members
  • 145 posts
  • LocationRabbit Hole

Hata çıktığında ekran görüntüsü alıp burada paylaşın.

• 0

adonissdeniz

adonissdeniz

Member

• Members
  • 26 posts

hata cıkmıyo ama herseyı yapmama ragmen lee sin menusu gelmıyo aynı sorunu alan varmı

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users