Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Poradnik, Gos - Typowe problemy


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
Encryption

Encryption

    Advanced Member

  • Contributor
  • 126 posts
Z racji tego że niektórzy mogą mieć problem ze zrozumieniem języka angielskiego tutaj możecie znaleźć przetłumaczony na język polski Guide.
 
Instalacja
 
Spoiler
 
Jest to tylko klikanie [Next] więc każdy powinien tutaj przejść bez problemu, w razie jakichkolwiek błędów proszę napisać w tym temacie.
 
Jak używać Launchera/Loadera
 
Spoiler
Gram na Garenie, Co robić jak żyć?
 
Spoiler
Gos nie działa (No Lua Error)
 
Spoiler
 
Więcej pytań/Problemów
 
Spoiler
 
Obecnie znane błędy i ich naprawa
 
Spoiler

Edited by Encryption, 19 January 2017 - 11:30 .

  • 1

#2
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

Fajnie, że ktoś to przetłumaczył przyda się komuś na pewno, ale jedno wiem, kto to pisał (chodzi mi o orginalną wersję, angielską) to trochę w cuda wierzy, jeśli myśli, że nie polecą bany za externala.


  • 0

#3
Encryption

Encryption

    Advanced Member

  • Contributor
  • 126 posts

Fajnie, że ktoś to przetłumaczył przyda się komuś na pewno, ale jedno wiem, kto to pisał (chodzi mi o orginalną wersję, angielską) to trochę w cuda wierzy, jeśli myśli, że nie polecą bany za externala.

No cóż, Fere mówił ze banów nie powinno być. Przynajmniej do czasu kiedy riot ogarnie że coś wisi w powietrzu.

 


Edited by Encryption, 16 January 2017 - 08:35 .

  • 0

#4
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

No cóż, Fere mówił ze banów nie powinno być. Przynajmniej do czasu kiedy riot ogarnie że coś wisi w powietrzu.

Zaczną blokować WPM/RPM i już jest po externalu, na pewno coś tym zrobią, może coś jak ala valve zrobiło.


  • 0

#5
Monnx

Monnx

    Polish Section Support

  • Local Support
  • 74 posts

Zaczną blokować WPM/RPM i już jest po externalu, na pewno coś tym zrobią, może coś jak ala valve zrobiło.

Wiesz, dotychczas Rito targetowało L# jako największą platformę, nie podejrzewam aby ich 'ręka sprawiedliwości' dotknęła w najbliższym czasie GoSa


  • 0

#6
Encryption

Encryption

    Advanced Member

  • Contributor
  • 126 posts

Wiesz, dotychczas Rito targetowało L$ jako największą platformę, nie podejrzewam aby ich 'ręka sprawiedliwości' dotknęła w najbliższym czasie GoSa

Yup, Ale jeżeli już wiedzą że mogą kogoś zmusić poprzez różne i wykańczające człowieka i jego portfel sprawy w sądzie, Na pewno będą drążyć temat dalej.


  • 0

#7
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

Jest to nowy projekt i ich AC aktualnie nie działa na externale, ale za jakiś czas coś zrobią z tym. W dodatku external będzie wolniej aktualizowany niż internal coś mi się tak zdaje.


  • 0

#8
Monnx

Monnx

    Polish Section Support

  • Local Support
  • 74 posts

Jest to nowy projekt i ich AC aktualnie nie działa na externale, ale za jakiś czas coś zrobią z tym. W dodatku external będzie wolniej aktualizowany niż internal coś mi się tak zdaje.

Jak projekt paid może mieć niższy priorytet od projektu, częściowo, free :')


  • 0

#9
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

Jak projekt paid może mieć niższy priorytet od projektu, częściowo, free :')

Internale działają wewnątrz gry mogą łatwiej zdobyć różne rzeczy np. offsety. A do externala musisz sam zdumpować w większości przypadkach.


Edited by Kyuubi, 07 February 2017 - 04:36 .

  • 0

#10
heszkemeszked

heszkemeszked

    Member

  • Members
  • 16 posts

Mam wyłączony antywirus, zaporę, lol włączony w oknie, appdata i reinstall gosa robione kilka razy, uruchamiam jako administrator, wszystkie wymagane programy itp. reinstalowałem, status jest "waiting for injection" i nie injectuje do gry. Żaden błąd się nie pojawia. Co zrobić żeby działało?


  • 0

#11
Yekello

Yekello

    Newbie

  • Members
  • 1 posts

Ile trwa injectowanie? bo ja juz czekam około 15 minut


  • 0

#12
mixxxxiu

mixxxxiu

    Newbie

  • Members
  • 7 posts

ile czekaliscie na vip external ?


  • 0

#13
SmoczekBH

SmoczekBH

    Newbie

  • Members
  • 9 posts

Mam problem bo nie pokazuje mi menu a piszę że udało się zainjectować 


  • 0

#14
reynhvhpl

reynhvhpl

    Newbie

  • Members
  • 3 posts

Czemu ta strona nie działa ?


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users