Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

[7.1] Zoom Hack


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
iglor713

iglor713

    Advanced Member

  • Members
  • 92 posts

msBvYdo.png

 

Najprawdopodobniej dostaniesz za to bana ale na jakimś śmieciowym koncie można się zabawić.

Zoom Hack zrobiony przezemnie, można ustawić limity min i max zoom. Zaprogramowałem aby nie można było zejść niżej niż 500 i więcej jak 20000 - jak ktoś chce mniej albo więcej to pisać.

 

 

VirusTotal:

https://www.virustot...sis/1484515288/

 

Download:

https://github.com/m...pleZoomHack.exe


Edited by iglor713, 15 January 2017 - 09:58 .

  • 1

#2
Encryption

Encryption

    Advanced Member

  • Contributor
  • 126 posts

100% Szansa na bana, 

Nie polecam.

Używasz na własną odpowiedzialność


Edited by Encryption, 16 January 2017 - 12:35 .

  • 0

#3
iglor713

iglor713

    Advanced Member

  • Members
  • 92 posts
A ja polecam na jakimś koncie na którym nam nie zależy. Gra staje się o wiele przyjemniejsza.
  • 0

#4
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

A ja polecam na jakimś koncie na którym nam nie zależy. Gra staje się o wiele przyjemniejsza.

Zagrasz grę i po koncie. xD Riot sprawdza wartość i nie może przekroczyć danej wartości albo być mniejsza niż dana wartość.


  • 0

#5
iglor713

iglor713

    Advanced Member

  • Members
  • 92 posts

Zagrasz grę i po koncie. xD Riot sprawdza wartość i nie może przekroczyć danej wartości albo być mniejsza niż dana wartość.


Myślisz że o tym nie wiem ? LOL

ktoś zechce tego użyć to użyje na jakimś zhackonym 5-10 lvlu - takie konta można zhackować w krótkim czasie z 30 kont na godzine powyżej 5 lvl...

To że wy gracie na jednym koncie całe życie nikogo nie obchodzi.

Edited by iglor713, 17 January 2017 - 02:12 .

  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users