Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Warto?


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Xaariel

Xaariel

    Newbie

  • Members
  • 1 posts

Witojcie

Jak pewnie wiekszosc z was wie, L$ zostaje zamkniety pod koniec lutego. EloBuddy to gowno, przy okazji nie lubie finndeva, wiec mam do was pytanie. Warto kupic gos'a, czy trzeba doplacac do jakisch skryptow zeby cos sensownego z tego wyszlo i pytanie ofc external czy internal. Jak to bedzie z tym externalem w sensie rozwoju? na czym skupia sie administracja?


  • 0

#2
er4s12345

er4s12345

    Advanced Member

  • Members
  • 45 posts

internal 100% ban , po jakims czasie, external jak narazie safe ale orbwalker to totalne dno . naucz sie lepiej grac bez skryptow pozdrawiam


  • 0

#3
Monnx

Monnx

    Polish Section Support

  • Local Support
  • 74 posts

External to daleka droga do ideału moim zdaniem, Internal to tak jak kolega mówi, raczej dostaniesz bana po pewnym czasie. Jak chcesz pograć for fun ze świadomością tego, że zostaniesz zbanowany to Internal + VIP skrypty, jak nie chcesz bana to albo legit albo external


  • 0

#4
er4s12345

er4s12345

    Advanced Member

  • Members
  • 45 posts

teraz nie sa juz czasy na skryptowanie ;p


  • 0

#5
Encryption

Encryption

    Advanced Member

  • Contributor
  • 126 posts

internal 100% ban , po jakims czasie, external jak narazie safe ale orbwalker to totalne dno . naucz sie lepiej grac bez skryptow pozdrawiam

.... Na kazdej platformie idzie dostać bana ale bez przesady, mnie jakoś nigdy nie zbanowali


  • 0

#6
er4s12345

er4s12345

    Advanced Member

  • Members
  • 45 posts

dziwne ze osob ktore reklamuja gos'a nigdy nie zbanowali ;)


  • 0

#7
Kyuubi

Kyuubi

    Advanced Member

  • Members
  • 73 posts

Cóż na smurfie grałem tylko normale dostałem bana manualnego ojć nie wiem, ale dostałem 13 minut temu, prawdopodobnie właśnie manual pomimo, że grałem bez evade. lol. I bez skryptu na Brauma, bo nie ma nawet. xd


Edited by Kyuubi, 28 January 2017 - 04:07 .

  • 0

#8
iglor713

iglor713

    Advanced Member

  • Members
  • 92 posts

wszystkie platformy dają te same możliwości no może poza external więc nie wiem po co ta kłótnia o to która jest najlepsza... Różnice jedynie w developerach a nie w platformach ...

 

Dzisiaj grałem na ParaAIO na gos internal - jest moc jest zabawa:

ehDrp4m.png

EniT1U9.png

 

https://github.com/m...ter/ParaAIO.lua

 

wyłączcie wszystkie gunwa czyli evade każde ! i wszystkie orbwalkery [dac:r, f7 etc. - jak chcecie możecie używać last hit, lane clear ale combo musi być wyłączone] i będzie moc inaczej będą zacięcia, cofanie ataku, duże delaye pomiędzy atakami etc.

 

Jeśli ktoś używa evade to już dawno zgubił mózg Kappa

 

 

Na externalu np. -> http://pastebin.com/gLMZezr0

nie da się zrobić płynnego resetu auto ataku, wysyła kliknięcie myszką do pozycji przeciwnika sprzed chwili co kończy się atakiem na miniona - a jeśli każde kliknięcie miałoby być bazowane na prediction to byłoby wszystko spowolnione, nastąpił by wzrost fps etc.

 

Skrypt musi być szybki mieć jak najmniej logiki !!! [ człowiek im więcej stworzy tym więcej ze wszystkim problemów, błędów - podam przykład rito i jego "piękny" nowy klient... - stary jest jeszcze zbugowany a oni za nowy się zabierają ] -> logika mózgu ! czyli dobre pozycjonowanie etc. Kortatu zawsze robił proste skrypty, bez zbędnych guwien i każdy zachwalał


Edited by iglor713, 28 January 2017 - 09:57 .

  • 0

#9
er4s12345

er4s12345

    Advanced Member

  • Members
  • 45 posts

pokazujesz gry na normalach hehehe :D dobry jesteś + co to ma do banow mozesz miec wylaczonego orbwalker i tak dostaniesz


  • 0

#10
iglor713

iglor713

    Advanced Member

  • Members
  • 92 posts

pokazujesz gry na normalach hehehe :D dobry jesteś + co to ma do banow mozesz miec wylaczonego orbwalker i tak dostaniesz

 

a kogo obchodzą bany... Trzeba czerpać z życia ile się da a nie narzekać. Jeśli używasz eb, gos, bol, l na majnie to pogratulować inteligencji i podatności na manipulacje...

 

Równie dobrze mogę robić takie staty na rankedach w wysokiej platynie i niskim diamondzie do d3 - wyżej to już się zaczynają schodki, i trzeba mieć tam więcej szczęścia noi oczywiście ogrania z najlepszymi i to bez przerw, non stop wtedy trzeba naparzać żeby nie wyjść z wprawy - ale pieniądze z tego jakieś będą ? Nie więc cel to zabawa, poprawa humoru etc.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users