Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Eune szukam kolegow xd


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
grosiu04

grosiu04

    Advanced Member

  • Members
  • 80 posts
Witam poszukuje kogoś do wspólnej gry najbardziej preferował bym main jungle co by mi pomagał na midzie się snoowballować.
Rzygać juz mi sie chce graniem solo dobieranie przez rito jest cholernie niezrownowazone.. Zawsze w moim teamie 4 bezmozgi a w przeciwnej wszyscy przynajmniej w miare ogarnieci.. Aktualnie posiadam s5 żal... jest to nowe konto trafiłem tutaj po placemantach których wygrałem tylko 3... aczkolwiek mam ambicje byc duzo wyzej... Gdyby ktoś byl zainteresowany pisac tutaj lub w grze na nick: Φ Łukasz
  • 0

#2
Matikati1

Matikati1

    Newbie

  • Members
  • 5 posts

napisz pv nick zaprosze i sie dogadamy ^^


  • 0

#3
blensky

blensky

    Newbie

  • Members
  • 1 posts

do mnie tez sie mozecie oboje odezwac ;) nick : blensky


  • 0

#4
SmoczekBH

SmoczekBH

    Newbie

  • Members
  • 9 posts

Jak coś zapro zian09 na lolu ;P 


  • 0

#5
vadeouz

vadeouz

    Member

  • Members
  • 10 posts

Jezeli grasz dalej to napisz do mnie na pw, mozemy cos popykac. Obecnie mam Golda ale chce wbic cos wyzszego przed koncem sezonu.


  • 0

#6
maxikox132

maxikox132

    Advanced Member

  • Members
  • 68 posts

Jak ktoś chce coś pograć to na pw nick. G2/ s2 posiadam aktualnie na EUNE.


  • 0

#7
Cagarer

Cagarer

    Member

  • Members
  • 15 posts

"Zawsze w moim teamie 4 bezmozgi"

"Aktualnie posiadam s5"

"po placemantach których wygrałem tylko 3"

"Obecnie mam Golda"

"G2/ s2 posiadam aktualnie"

 

Skryptterzy Anno Domini 2018

 

Gdzie się podziały te czasy, gdy umawialiśmy się na podbijanie tureckiego challengera?

Gdzie są Ci gracze, którezy potrafią grać w tą grę?

 

A co by nie było offtopu. Jak ktoś jest d5+ to pisać. Gram legit obecnie w średnim diamencie na euw. Na eune jakaś wyższa platyna, placementy grałem tylko.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users