Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Terbiyesizlik

Best Answer Aristo , 27 January 2018 - 03:21

Aristonun yaptığı ukalalığı kimse yapmaz.Developer i yalnış yazdık diye dalga geçti üstüne Discord dan attı yardım istiyirouz birden atarlandı

Ben her gelen uyeye yardim etmeye calisiyorum genel sorulara rehberler hazirladim video cektim diger uyelerede yardim etmeye calisiyorum sirf Turk degil ama nerde bi anlama ozurlu var Turkce yaziyor.Dunden beri cok basit sorular sorup sabrımı sınadın sabitte olan calisan scriptlere çalışmıyor dedin hepsini en son kendin çalışıyor diyip geçtin bu yaptıkların baya bi saçma bi windows nerden kapatiliyor diye sormadigin kaldi.
Diyelim haklisin gelip orda bizden hesap sorma hakkini sana kim veriyor?
Ahkam kesiyorsun? Internal eski bir script piyasada script mi kaldida çene çaliyorsun? Biz orda her patchde Internali guncelliyoruz ki insanlarin hala ucretsiz kullanabilecegi bi script olsun ulan densiz sen kac yil bizle calistin bizim işlerimizi nerden takip ettinde developerlara para vermiyosunuz diyorsun?
Biraz ingilizcen varsa al oku
http://gamingonstero...view=getnewpost
Bidaha bilmedigin konularla ilgili insanlara artislik yapma.

Konuşmalar Discordda duruyor istersen atayim yazilari dedigin yalanlari gormus oluruz? Go to the full post »

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

Alex745

Alex745

Newbie

• Members
  • 2 posts

Aristonun yaptığı ukalalığı kimse yapmaz.Developer i yalnış yazdık diye dalga geçti üstüne Discord dan  attı yardım istiyirouz birden atarlandı yani destek için kurmuş orayı hiç yardımı dokunmadı yani saolasın.

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,303 posts
  • LocationNothingLand
✓  Best Answer

Aristonun yaptığı ukalalığı kimse yapmaz.Developer i yalnış yazdık diye dalga geçti üstüne Discord dan attı yardım istiyirouz birden atarlandı

Ben her gelen uyeye yardim etmeye calisiyorum genel sorulara rehberler hazirladim video cektim diger uyelerede yardim etmeye calisiyorum sirf Turk degil ama nerde bi anlama ozurlu var Turkce yaziyor.Dunden beri cok basit sorular sorup sabrımı sınadın sabitte olan calisan scriptlere çalışmıyor dedin hepsini en son kendin çalışıyor diyip geçtin bu yaptıkların baya bi saçma bi windows nerden kapatiliyor diye sormadigin kaldi.
Diyelim haklisin gelip orda bizden hesap sorma hakkini sana kim veriyor?
Ahkam kesiyorsun? Internal eski bir script piyasada script mi kaldida çene çaliyorsun? Biz orda her patchde Internali guncelliyoruz ki insanlarin hala ucretsiz kullanabilecegi bi script olsun ulan densiz sen kac yil bizle calistin bizim işlerimizi nerden takip ettinde developerlara para vermiyosunuz diyorsun?
Biraz ingilizcen varsa al oku
http://gamingonstero...view=getnewpost
Bidaha bilmedigin konularla ilgili insanlara artislik yapma.

Konuşmalar Discordda duruyor istersen atayim yazilari dedigin yalanlari gormus oluruz?
  • 0

DogeSensei

DogeSensei

Advanced Member

• Members
  • 41 posts
Aristo'yu hiç tanıyamamışız... Tüm Türk kardeşlerimi eyleme davet ediyorum.
  • 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,303 posts
  • LocationNothingLand

Aristo'yu hiç tanıyamamışız... Tüm Türk kardeşlerimi eyleme davet ediyorum.

Tüm vatandaşlarıma duyuru! sokağa cıkma yasagi baslamistir.Ikinci bir emre kadar konu acmak yasaktir Keepo

Bu arada konu kilit.
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users