Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

External wykrywalny?


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
heszkemeszked

heszkemeszked

    Member

  • Members
  • 16 posts

3 tygodnie temu kupiłem externala na tydzień, żeby przetestować. Czyste konto na którym nigdy nie korzystałem z żadnych programów. Używany tylko orbwalker z delayem + prosty skrypt do twitcha i dzisiaj zastałem perma na koncie. Banwave czy inny powód?


  • 0

#2
Treich

Treich

    Advanced Member

  • Members
  • 57 posts

Fala banów miała miejsce, ale nie dotyczyła Externala. Trafione zostały natomiast inne platformy które oferowały skrypty (nazw nie będę wymiał, aby nie promować) - całkiem możliwe że albo używałeś innego oprogramowania (lub wersji internal, co by sie zgadzało biorąc pod uwagę, że średni czas życia konta na którym Wewnętrzny był używany to około 3 tygodnie) albo dostałeś bana manualnie - w co wątpię. Osobiście, od kilku miesięcy używam External (platyna/diament) i gram głównie xerathem, nie używam 'humanizerów' 'delayi' i innych tego typu rzeczy, lece na jak najwyższy winrate (przez co dostaje mniej więcej 1-3 reporty na gre) i jeszcze nie zostałem zbanowany :x


  • 0

#3
Fordahord

Fordahord

    Advanced Member

  • Members
  • 36 posts

nie mam bana


  • 0

#4
gamsteron

gamsteron

    Advanced Member

  • Scripts Developer
  • 931 posts

Sprawdziłem 3 konta i żadnego bana


  • 0

#5
OneHitToDead

OneHitToDead

    Wut is script?

  • Banned
  • PipPipPip
  • 480 posts
  • LocationSummoner's Rift

Ostatni banwave miał miejsce prawie rok temu.

External na chwilę obecną nie jest wykrywalny - co nie zmienia faktu, że zawsze trzeba być przygotowanym, że może to nastąpić.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users