Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

skrypty na ext


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
czochero

czochero

    Member

  • Members
  • 13 posts

Czesc, możecie mi poweidzieć jakich skryptów aktualnie używacie? takie co dzialaja w 100%?


  • 0

#2
OneHitToDead

OneHitToDead

    Wut is script?

  • Banned
  • PipPipPip
  • 480 posts
  • LocationSummoner's Rift

External czy internal?


  • 0

#3
czochero

czochero

    Member

  • Members
  • 13 posts

External. bo z tego co wczoraj próbowałem to mało co działa skryptów albo nie umiem korzystać. przy okazji zapytam bo wczoraj mi dizałało a dzisiaj juz nie, ponieważ nie widać w grze nic z tego co powinno być widać (postawiłem na nowo windowsa) czyli menu fps w rogu i wgl drafitngi. czyli mi nie wstrzykuje. dirext 9 trzeba miec? i tą przezroczystość? jak ją włączyć na win 10

 

edit. znalazłem temat, moze to pomoże ;p 

http://gamingonstero...-32bit-process/

 

edit: no i dupa. przed włączeniem mam komunikaty o mysz i o cos jeszcze, jak klikne ok ok to idzie dalej, na ekranie logowania jest z prawej strony fps a potem znika w grze i nie działa :/ i wyłącza mi spotify w tym czasie


  • 0

#4
wavesharper99

wavesharper99

    Member

  • Members
  • 16 posts

Wyszedl nowy patch wiec ani internal ani external nie dzialaja, przez moze pare godz/dni.


  • 0

#5
czochero

czochero

    Member

  • Members
  • 13 posts

a to przez to moge miec komunikat o myszy przy włączaniu i wywalanie spotify? dokładnie to spotify wywala komunikat i sie zamyka: patternfinderFinder failed to find: [GameTimer] i PatternFinder failed to find: [MousePos]


  • 0

#6
czochero

czochero

    Member

  • Members
  • 13 posts

a to przez to moge miec komunikat o myszy przy włączaniu i wywalanie spotify? dokładnie to spotify wywala komunikat i sie zamyka: patternfinderFinder failed to find: [GameTimer] i PatternFinder failed to find: [MousePos]

dlaczego wywala mi spotify na ekranie ładowania? :( teraz juz bez żadnych komunikatów 

edit: coś ruszyło jak wyłączyłęm wszystkie skrypty wiec któryś musi wywalać 


  • 0

#7
OneHitToDead

OneHitToDead

    Wut is script?

  • Banned
  • PipPipPip
  • 480 posts
  • LocationSummoner's Rift

Używaj opcji edytuj.

 

Prosta sprawa:

Nie włączajcie loadera za każdym razem, gdy się zainjectuje do Spotify.

Tak działa EXTERNAL, on musi być ukryty w tym Spotify.

Jeśli widać Twój loader na pulpicie, to nawet nie próbuj włączać LoL'a, bo Ci wyrzuci grę ze względów bezpieczeństwa.

 

Co do injectowania:

Robisz to raz, a loader działa do czasu wyłączenia Spotify.


  • 1




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users