Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Hej polacy rodacy, pytan kilka


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Pitbull1337

Pitbull1337

    Advanced Member

  • Members
  • 50 posts
  • LocationProland

Hej wszystkim, zaczne moze od tego, ze na razie tylko sie rozglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kasa juz na paypalu sie grzeje. Od czasu BanSharpa, czy banbuddy nie znalazlem fajnej platformy. Juz kiedys i tutaj bylem, ale wtedy nie bylo externala.

I wlasnie o niego chce zapytac. Z tego co wyczytałem to od roku nie bylo detekcji, prawda? Czy wszystkie skrypty z database dzialaja? Są aktualizowane? Jak jest z fpsami, są spadki? Fajnie by było jakbyście zapodali mi na privie swoje op.gg glownie adc mainy. A moze ktos streamuje? Uwielbiam ogladac. 

 

Co jeszcze, na pewno o czyms zapmne i zapytam jeszcze pozniej. O najwazniejsza dla mnie kwestia, orbwalker i farmienie. To cenie sobie najbardziej. Jak skrypt mi robi 80 farmy w 10 minucie to raczej podziekuje.

Te skrypty na forum w zakladce champion i vip to strasznie biednie. Mam nadzieje, ze to zart i jest ich wiecej :D

AAa tematy z database sa ukryte dla plebsu, c'nie?

 

Rece swiezbia zeby kupic, ale jak mowicie, warto?


Edited by Pitbull1337, 03 March 2018 - 09:20 .

  • 0

#2
wavesharper99

wavesharper99

    Member

  • Members
  • 16 posts

Ostatnia detekcja externala (i chyba jedyna) byla w lipcu 2017 i wtedy zbanowali jakies 70% kont ktorych externala uzywalo. Po tych banach external dostal extra pomocy i nie byl od tego czasy wykryty.

 

Aktualizaje sa co patch (zwyczaj pare godzin lub max. 2 dni po kazdym patchu). Skrypty dzialaja, wiekszosc jest z 2015/2016 wiec nie dzialaja zbyt dobrze, ale jest tak z 5 albo 6 dobrych skryptow (ktore pokrywaja ok. 60 czampionow) ktore dzialaja dobrze i pomagaja w grze.

 

Ja z FPSem bez externala mam tak 150, a z externalem 60, ale jest stabilny.

 

 

Z farmieniem , hmm, nie wiem jak dobry moze byc skrypt. Ja kupilem externala tak na poczatku lutego i gdy zwyklel mialem 60 farmy w 10min teraz mam ok. 80-85 (z tym ze jeszcze nie potrafie uzywac skryptow tak dobrze a ADC to byla moja najgorsza rola (a teraz gram tylko ADC bo chce z tymi skryptami sie poprawic :D). Orbwalker z tego co pisza ludzie jest bardzo dobry i zaktualizowany. Te "skrypty" ktore widzisz sa tylko na internala, gdy kupisz GoS , na forum bedzie cala sekcja dla externala z calkiem innymi skryptami :D

 

 

Co do wartosci, napewno jest to teraz najlepsza platforma i szczerze mowiac jestem bardzo zadowolony z jakosci skryptow, ale admini na tym serwerze sa tragiczni...  Tak z tydz. temu zmienilem zeby mi co miesiac nie pobieralo, to mi calkowicie zabralo externala i musialem czekac 5 dni zeby admin odpisal (chociaz wkoncu tam odpisal ^^)

 

Ale generalnie jest OK :P


  • 1

#3
OneHitToDead

OneHitToDead

    Wut is script?

  • Banned
  • PipPipPip
  • 480 posts
  • LocationSummoner's Rift

Myślę, że kolega wcześniej wyjaśnił dosadnie większość kwestii.

 

Reasumując:

1. External jest na ten moment niewykrywalny i póki co nie zapowiada się, by został wykryty.

2. Internala banują co kilka dni.

3. Sekcja externala jest dostępna tylko dla subskrybentów.

4. Orbwalker działa dobrze, ale to też kwestia przyzwyczajenia. External używa kursora myszy, by farmić - na początku może to być irytujące.

5. Skrypty nie są pierwszej klasy, ale z pewnością znajdziesz kilka, które działają naprawdę dobrze.

 

Ogólnie polecam, choćby ze względu na orbwalker i externala. ;)


  • 1

#4
Pitbull1337

Pitbull1337

    Advanced Member

  • Members
  • 50 posts
  • LocationProland

Okey, z tego co widze to pewnie gralbym na skryptach od gamsteron. Glownie martwie sie o fpsy mam athlona x4 860k quad core 3.7 ghz, 8 gb ram, radeon r7 250. Pewnie nie uciagne wiecej niz 60 fps wiec lipa, ale spróbuje kupic na 1 miesiac, moze cos z tego wyjdzie. Dzieki chlopaki za pomoc


  • 0

#5
Pitbull1337

Pitbull1337

    Advanced Member

  • Members
  • 50 posts
  • LocationProland

"Niestety, w tej chwili nie możemy sfinalizować tego zakupu

Powróć do witryny handlowca i wybierz inną formę płatności."
 
no bez jaj, co jest? Na koncie jest 40$

Edited by Pitbull1337, 04 March 2018 - 03:55 .

  • 0

#6
maxikox132

maxikox132

    Advanced Member

  • Members
  • 68 posts

Panowie podepnę się pod post.

Czy cheat działać będzie pod windowsem 10, czy tylko 7ką?


  • 0

#7
Pitbull1337

Pitbull1337

    Advanced Member

  • Members
  • 50 posts
  • LocationProland

Mam panowie problem z real clicks. Szkoda, ze nieda sie tego wylaczyc. Ale do rzeczy, postacie chodza jak z drewna, da sie to ustawic na 0 delay? No kuzwa kitowac sie nie da z tym. Raz klikne do przodu, zauto atakuje przeciwnika, myszka do tyłu a to z takim delayem reaguje ze widac jak bym intowal, postac idzie z 2 kroki do przodu jak bym sie szedl specjalnie wywalic, co to ma byc... Z takim czyms to ja do silvera spadne. Nie wiem czy zrozumieliscie o co mi chodzi. Postac za wolno reaguje na myszkę przez ten real click.

 

Edit: Ustawilem clicker sleep delay, na najmniejszy. Chyba jest roznica, ale czy mozna cos jeszcze pogrzebac?


  • 0

#8
OneHitToDead

OneHitToDead

    Wut is script?

  • Banned
  • PipPipPip
  • 480 posts
  • LocationSummoner's Rift

Panowie podepnę się pod post.

Czy cheat działać będzie pod windowsem 10, czy tylko 7ką?

Bez problemów będzie działał.

 

 

Mam panowie problem z real clicks. Szkoda, ze nieda sie tego wylaczyc. Ale do rzeczy, postacie chodza jak z drewna, da sie to ustawic na 0 delay? No kuzwa kitowac sie nie da z tym. Raz klikne do przodu, zauto atakuje przeciwnika, myszka do tyłu a to z takim delayem reaguje ze widac jak bym intowal, postac idzie z 2 kroki do przodu jak bym sie szedl specjalnie wywalic, co to ma byc... Z takim czyms to ja do silvera spadne. Nie wiem czy zrozumieliscie o co mi chodzi. Postac za wolno reaguje na myszkę przez ten real click.

 

Edit: Ustawilem clicker sleep delay, na najmniejszy. Chyba jest roznica, ale czy mozna cos jeszcze pogrzebac?

Tak działa external - symuluje on tradycyjne kliknięcia. To jeden z czynników, który czyni go niewykrywalnym.

Wiadome, że internal działa lepiej, ale to jest tak samo jak z cheatami do CS'a. Wiadome, że FX 7.2 z aimem będzie robił lepsze staty od priv cheata z samym ESP.


  • 0

#9
Pitbull1337

Pitbull1337

    Advanced Member

  • Members
  • 50 posts
  • LocationProland

Tak symuluje, ze kursor myszki sam przesuwa sie do tego real clicka, i przez to nie da sie perfekcyjnie kitowac.


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users