Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

[HTTP/ERROR]Loader Giriş Sorunu Çözümü

Erişim Sorunu

• Please log in to reply
32 replies to this topic

efecam13

efecam13

Newbie

• Members
  • 3 posts

Windows 10 kullanıyorum ve hiç bir vpn bağlanmıyor lütfen yardım buraya opera vpn ile giriyorum

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

Windows 10 kullanıyorum ve hiç bir vpn bağlanmıyor lütfen yardım buraya opera vpn ile giriyorum

Dediğiniz gibi hiçbir VPN ile girmiyorsa PC'niz izin vermiyordur erişime VPN ile ya da GOS ile bir alakasi yok.
  • 0

efecam13

efecam13

Newbie

• Members
  • 3 posts

Evet biliyorum bilgisayarım izin vermiyor fakat nasıl çzöeceğim 

• 0

HeloqRam

HeloqRam

Member

• Members
  • 14 posts
  • LocationTurkey

Bro Şimdi Ben Bunu Açıp Programa Girip Scriptimi Yükleyip Oyuna Girip VPN Kapatsam Geçerli Olurmu

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

Bro Şimdi Ben Bunu Açıp Programa Girip Scriptimi Yükleyip Oyuna Girip VPN Kapatsam Geçerli Olurmu

Evet zaten belirttiğim bir şey bu.

• 0

asdasd98765

asdasd98765

Newbie

• Members
  • 1 posts

Aristo Bende Giriş Yaparken Hatırla Dedim Ve Hesabı Yanlış Girdim 2 3 Vpn Denedim Olmadı Http hatası veriyor yardım eder misin? 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

Aristo Bende Giriş Yaparken Hatırla Dedim Ve Hesabı Yanlış Girdim 2 3 Vpn Denedim Olmadı Http hatası veriyor yardım eder misin? 

Windows tuşu + r appdata yazıp roaming klasöründen gaminonsteroids klasörünü silin.

• 0

yigitbey1903

yigitbey1903

Newbie

• Members
  • 3 posts

Ben loaderi çalıştırıyorum bilgilerimi giriyom ama http 1.1 404 not found hatası veriyor bunun çözümü ne

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

Ben loaderi çalıştırıyorum bilgilerimi giriyom ama http 1.1 404 not found hatası veriyor bunun çözümü ne

VPN açmanız gerekiyor hala neden soru soruyorsunuz konunuza yazdım nasıl çözeğiniz buranın linki verdim hala gelip aynı soruyu sormuşsunuz :)

• 0

mesuttekci45

mesuttekci45

Newbie

• Members
  • 1 posts

windows 10 çalışıyor kanıt %100 

http://prntscr.com/kqhvln

• 0

Lifeislife35

Lifeislife35

Newbie

• Subscriber
  • 4 posts

aynı sorun bendede mevcut login sayfasında kalıyor öyle

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

aynı sorun bendede mevcut login sayfasında kalıyor öyle

Tamam da sorun burayla alakalı bir şey değil gos Türkiye'de domain yasaklaması aldığı için VPN ile giriyoruz, ip değiştirdiğiniz zaman girebiliyorsunuz. Pcnizden kaynaklı bir nedenden vpn ip değiştirmiyor ya da vpn ağına bağlanmıyorsa buraya yazmanız bir şeyi değiştirmez, google üzerinden araştırın. Herhangi bir çözüm bilsem zaten söylerdim.

• 1

Lifeislife35

Lifeislife35

Newbie

• Subscriber
  • 4 posts

Tamam da sorun burayla alakalı bir şey değil gos Türkiye'de domain yasaklaması aldığı için VPN ile giriyoruz, ip değiştirdiğiniz zaman girebiliyorsunuz. Pcnizden kaynaklı bir nedenden vpn ip değiştirmiyor ya da vpn ağına bağlanmıyorsa buraya yazmanız bir şeyi değiştirmez, google üzerinden araştırın. Herhangi bir çözüm bilsem zaten söylerdim.

Teşekkür ederim tamamen dediğiniz sorun üzerindenmiş sorun .

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users