Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Gos Ext . script sorunu

• Please log in to reply
3 replies to this topic

PratikHackTR

PratikHackTR

Member

• Members
  • 12 posts

Herkese kolay gelsin Vayne script yüklemiştim "WR-Aıo" kombo falanyapmıyor boşluğa basınca sadece düz vuruş ile kite atıyordu oda random en yakındaki çara 5 canla rakip adc kaçıyor ona değil yanımda full can full tank alistara kafa atıyor falan sonra orbwalkeri "ICsOrbwalker" yaptım  şimdi yerli yersiz Q atıp rakibin üstüne yürüyüp oto dürtüyor ki bu kitle kontrollere kafa atmama sebep oluyor ek olarak yine kombo yapmıyor . script için pozsiyon bile alıyorum sıçra falan E atmıyor , Q atmıyor , R açmıyor birtek W patlıyor oda pasiftendir :D ne yapacağım ? script açık program  algılıyor vayneyi falan skillerinide algılıyor ama yok nuh diyor peygamber demiyor bu diğer çarlar içinde geçerli caitylin twitch lux gibi birkaçtane sc'de daha böyle komboya basınca basic attack yapıyor skilshot atmıyor

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,576 posts
  • LocationNothingness

Öncelikle selam,

Herhangi bir sorun gözükmüyor,yani bir kaç ayar yapman gerekiyor,ilk olarak LoL  kısayol ayarlarını default'a getirmen gerekiyor.LoL ve External'in tuş ayarları aynı olmalıdır çünkü external lol tuş ayarlarınızı kullanır.

"Nasıl yapacağım?"

Oyun içi ESC'ye basıp kısayol ayarlarını varsayılan'a getirip son olarak skiller'i smartcast'e alman gerekiyor.

Ayrıca  Vayne scriptini önermiyorum Adc için Luci,Kai'sa,Tris daha iyi, en iyi scriptleri derlediğim konuma bi göz atın:

http://gamingonstero...edworking-good/

vayne için daha iyi bir orbwalker gerekiyor şuanda yeni bir orbwalker için çalışmalar sürüyor,anlayışınız için teşekkürler.

• 0

motun35

motun35

Advanced Member

• Members
  • 54 posts

Dostum bence sen internal kullandığından dolayı alışkanlığından gelen bir zorluk çekiyorsun externalı kullanırken. External de biraz kendinde birşeyler yapman gerekiyor. Yani sadece combo tuşuna basıp izlersen o iş biraz yaş. Öncelikle bunları bol keseden sallamıyorum an itibariyle son 2 rank oyunum Wr Aio ile Vayne 24 - 3  / Ezreal 8-2 resmini aristoya gönderdim en iyi scriptler konusuna eklerse ordanda bakabilirsin.

Sana tavsiyem ayarlarını biraz kurcala, mesela WR Aio da Ulti otomatik açık olursa 2 kişi gördüğü anda ultiyi ister istemez her zaman basar. Bunu kapat ultini kendin aç. Onun dışında Target Selector kısmında sadece seçtiğin kişiye saldırma var onu işaretlersen kimi seçersen ona saldırı yapar. Q nun adamların içine girmesini istemiyorsan yine WR nin kendi combo sekmesinde Q yu kite to mouse işaretlersen mouseyi götürdüğün yere doğru Q atar. Onun dışında bende E yide sorunsuz kullanıyor. Mesela karşı botlane Brand ve herhangi bir adc var diyelim ben saldırı yapmaya başladığım anda Brand herhangi bir skill atmaya kalkarsa hemen E atıp duvara sabitliyor. Elbette bazen tam ayarlama yapamıyor mesela adam tam duvarın ordan geçerken e yi biraz geç atıyor ve adamı kaçırabiliyorum bunuda o gibi yerlerde E yi kendim atarak halledebiliyorum. Bu arada bir dipnot ekliyim externali aldığımdan beridir evadeyi bir kere bile kullanmadım, eğer evade kullanıyorsan büyük ihtimal skilleri dodgelemeye çalışırken adamların içine falan gidiyordur buda etkiler diye düşünüyorum.

• 2

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,576 posts
  • LocationNothingness

Dostum bence sen internal kullandığından dolayı alışkanlığından gelen bir zorluk çekiyorsun externalı kullanırken. External de biraz kendinde birşeyler yapman gerekiyor. Yani sadece combo tuşuna basıp izlersen o iş biraz yaş. Öncelikle bunları bol keseden sallamıyorum an itibariyle son 2 rank oyunum Wr Aio ile Vayne 24 - 3 / Ezreal 8-2 resmini aristoya gönderdim en iyi scriptler konusuna eklerse ordanda bakabilirsin.

Sana tavsiyem ayarlarını biraz kurcala, mesela WR Aio da Ulti otomatik açık olursa 2 kişi gördüğü anda ultiyi ister istemez her zaman basar. Bunu kapat ultini kendin aç. Onun dışında Target Selector kısmında sadece seçtiğin kişiye saldırma var onu işaretlersen kimi seçersen ona saldırı yapar. Q nun adamların içine girmesini istemiyorsan yine WR nin kendi combo sekmesinde Q yu kite to mouse işaretlersen mouseyi götürdüğün yere doğru Q atar. Onun dışında bende E yide sorunsuz kullanıyor. Mesela karşı botlane Brand ve herhangi bir adc var diyelim ben saldırı yapmaya başladığım anda Brand herhangi bir skill atmaya kalkarsa hemen E atıp duvara sabitliyor. Elbette bazen tam ayarlama yapamıyor mesela adam tam duvarın ordan geçerken e yi biraz geç atıyor ve adamı kaçırabiliyorum bunuda o gibi yerlerde E yi kendim atarak halledebiliyorum. Bu arada bir dipnot ekliyim externali aldığımdan beridir evadeyi bir kere bile kullanmadım, eğer evade kullanıyorsan büyük ihtimal skilleri dodgelemeye çalışırken adamların içine falan gidiyordur buda etkiler diye düşünüyorum.

Güzel bir feedback olmuş,teşekkürler.
Birşey ekleyim,evade okadar kötü değil uyumlu scriptler ile sorun çikarmiyor.
  • 1

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users