Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Merhaba, acilen bakarmısınız Gos Internal Sorun

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

MrJussaSalim

MrJussaSalim

Member

• Members
  • 23 posts

Merhaba ben azönce gos ile oyuna girerken  lolden yeni bir sekme açılıyor ve  "enable windows aero else you can't use it ;-) 
Diye bir hata veriyor ve oyuna girdiğim zamanda hile aktif olmuyor lütfen buna bir çözüm getirin veya nasıl çözeceğimi söylerseniz sevinirim

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,235 posts
  • LocationNothingness

Aero tema kullanmanız gerekiyor, masaüstüne sağ tıklayıp kişileştir bölümünden aero(saydam) temalardan birini seçip tekrar deneyin.

• 0

MrJussaSalim

MrJussaSalim

Member

• Members
  • 23 posts

Dostum aero dediğin yeri bulamıyorum bana belirtirmisin nerde olduğunu

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,235 posts
  • LocationNothingness

Dostum aero dediğin yeri bulamıyorum bana belirtirmisin nerde olduğunu

Zaten yazdım "masaüstüne sağ tıklayıp kişileştir bölümünden aero(saydam) temalardan birini seçip tekrar deneyin."

Google'a ya da youtube'a yazarak da bulabilirsiniz, zor değil sadece tema değiştireceksiniz.

Konu başlığında "yardım,acil vb" kelimeler kullanmak yasak, forum kuralları gereği konu kilitlenmiştir.

Forum kuralları:

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users