Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

External Hakkında

• Please log in to reply
12 replies to this topic

JasperTR

JasperTR

Newbie

• Subscriber
  • 7 posts

Merhaba, External'da ki scriptlerde internal de olduğu gibi sıkıntı çeker miyiz? Örneğin ben vayne,lucian, vb. adc karakterleri kullanarak oynayan birisiyim. Bu sebeple internaldeki scriptlerin çoğu sıkıntı çıkarıyor bozuklar veya performanslı scriptler değiller. Externaldeki scriptlerde böyle midir? Yoksa arada ciddi bir fark mevcut mudur 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

External performans olarak internalden daha iyi değil belli başlı şampiyonlarda gayet iyi çalışan scriptler var ama genel olarak internalden daha iyi değil, oyuna inject olmadan çalıştığı için o seviyeye erişemiyor. External'in ücretli olması 1 yıla yakın süredir ban dalgası yaşanmamasıdır.

• 0

JasperTR

JasperTR

Newbie

• Subscriber
  • 7 posts

Sana samimi bir türk olarak soracak olursam skill doclamada seni tatmin ediyor mu? Ayrıca aktif ve güncel olarak ilerleyen sorunsuz vayne - lucian scriptleri mevcut mudur? Bu iki sorumu cevaplarsan sevinirim. 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

Sana samimi bir türk olarak soracak olursam skill doclamada seni tatmin ediyor mu? Ayrıca aktif ve güncel olarak ilerleyen sorunsuz vayne - lucian scriptleri mevcut mudur? Bu iki sorumu cevaplarsan sevinirim. 

Aktif olarak vayne ve lucian scripti mevcut, Lucian scripti çok iyi externalin. Diğer soruna dürüstçe cevap vereyim Evade çok iyi değil.

Şu iki video'yu bırakayım size yanıt olsun:

• 0

cobaba

cobaba

Newbie

• Subscriber
  • 6 posts

Ex almayı düsünüyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum az önce aldım herşeyiyle aristo ilgileniyor

• 0

JasperTR

JasperTR

Newbie

• Subscriber
  • 7 posts

Videodaki scriptlerin linkini atabilme şansın var mıdır?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

Videodaki scriptlerin linkini atabilme şansın var mıdır?

http://gamingonstero...edworking-good/

• 0

JasperTR

JasperTR

Newbie

• Subscriber
  • 7 posts

O konuyu inceledim, Lucian'ın script ini göremedim

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

O konuyu inceledim, Lucian'ın script ini göremedim

WinRate aio'nun içinde.

• 0

JasperTR

JasperTR

Newbie

• Subscriber
  • 7 posts

Vayne'de WinRate'ye dahil mi? Yoksa GoS-U Adc Series içinde mi?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

Vayne'de WinRate'ye dahil mi? Yoksa GoS-U Adc Series içinde mi?

Scriptlerin konusuna bakarsan daha net, ve benim yanıtımı beklemeden cevap almış olursun.

• 0

silento

silento

Member

• Subscriber
  • 13 posts

Scriptlerin konusuna bakarsan daha net, ve benim yanıtımı beklemeden cevap almış olursun.

Ben WR'nin lucianını kullandım fakat verim alamadım pred veya orbwalktan kaynaklı olabilir mi ?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Support
  • 3,292 posts
  • LocationNothingLand

Ben WR'nin lucianını kullandım fakat verim alamadım pred veya orbwalktan kaynaklı olabilir mi ?

Sanmıyorum, o video IC's orbwalker ile WinRate Lucian dan. Ve prediction ihtiyacı yok o scriptin.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users