Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

oyuna gırmıyor

• Please log in to reply
6 replies to this topic

shadun

shadun

Newbie

• Members
  • 6 posts

Merhaba artık loader acıkken oyuna gırmıyor a critical error has occurred hatası verıyor formda bıraz kurcaladıgımda hatanın 3 partı yazılımlardan kaynaklandıgı nı ogrendım '' vırus programı guvenlık duvarı vpn torrent tarzı arka planda acık 3 partı yazılımlardan'' hepsını denedım fakat sadece loader ı kapatınca acıldı  konunun herhangı bır cozumu varmı

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,569 posts
  • LocationNothingness

http://gamingonstero...-new-anticheat/ Hotfix ile çalışıyor.

• 0

megamen132

megamen132

Newbie

• Members
  • 5 posts

Ben yaptım bu önerilen fix'i ama hala bug splat hatası alıyorum oyundan atıyor ve hile otomatik kapanıyor oyuna hile olmadan devam ediyorum 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,569 posts
  • LocationNothingness

Hotfix'in bu düzeltme ile ilgisi yok zaten, kullandığınız bir script bu soruna neden oluyo olabilir ya da tam ekranda oynuyorsanız çöker.

• 0

ardabjkkaya32

ardabjkkaya32

Member

• Members
  • 11 posts

Hotfix'in bu düzeltme ile ilgisi yok zaten, kullandığınız bir script bu soruna neden oluyo olabilir ya da tam ekranda oynuyorsanız çöker.

hotfix i o oyun dosyasıyla değiştirdim ama değiştirdekten sonra oyuna girdiğimde karakter seçim yaptım tam yükleme ekranı gelcek yeniden bağlan diye yazı çıktı yeniden bağlan a basıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor 

• 0

barandeniz

barandeniz

Newbie

• Members
  • 1 posts

hotfix i o oyun dosyasıyla değiştirdim ama değiştirdekten sonra oyuna girdiğimde karakter seçim yaptım tam yükleme ekranı gelcek yeniden bağlan diye yazı çıktı yeniden bağlan a basıyorum ama hiç bir değişiklik olmuyor 

Aynı sorun bende de mevcut, çözebildiniz mi?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,569 posts
  • LocationNothingness

Buradaki açıklamayı okuyun:

http://gamingonstero...e-2#entry168250

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users