Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

8.13 İle Oyuna girmeme sorunu için Düzeltme(Hotfix)

DÜZELTME

Best Answer Aristo , 02 July 2018 - 06:32

Internal hakkında kısa bir açıklama:

8.12 yamasıyla başlayan yeni anticheat çalışmaları hala devam ediyor. Riot 8.13'te daha fazla şey yaptı, tüm serverlara bir anda ekledi, bir günde 2,3 kere minipatch geldi, External için hotfix gerekmeden girilebilsin diye patch getirdik ama riot o gün tekrar minipatch getirdiği için yaptığımız şeyin hiçbir anlamı kalmadı, External şuan hotfix ile çalışabiliyor fakat Internal öyle değil, oyuna injecti engellemeye yönelik bir anticheat olduğu için(yeni olan) Internal'in çalışması biraz daha sıkıntılı, şuan bir çözüm getirsekte ertesi gün bozulacağı kesin her şeyin netleşip düzenli bir hale gelmesini beklemeliyiz ardından bir çözüm getirebiliriz.

Go to the full post »

• Please log in to reply
59 replies to this topic

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Önceden hotfix'i indirdim rahatça kullandım ama şimdi bi sıkıntı oldu ve tekrar indirmek zorunda kaldım indirdiğimde o LoL simgesi çıkmıyor ve açılmıyor acaba tekrar updateleyip güncelleyebilir misin aristo ?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

Önceden hotfix'i indirdim rahatça kullandım ama şimdi bi sıkıntı oldu ve tekrar indirmek zorunda kaldım indirdiğimde o LoL simgesi çıkmıyor ve açılmıyor acaba tekrar updateleyip güncelleyebilir misin aristo ?

LoL simgesi derken? 

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

LoL simgesi derken? 

Hani sarı L var ya mavi içinde o eski lol simgesi 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

Hani sarı L var ya mavi içinde o eski lol simgesi 

Neyi güncellemem gerekiyor dostum, ben senin lol dosyalarında değişiklik yapamam mediafire linki çalışıyor, tekrar indir.

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Neyi güncellemem gerekiyor dostum, ben senin lol dosyalarında değişiklik yapamam mediafire linki çalışıyor, tekrar indir.

Linkteki exe uygulaması çalıştırılamıyor

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

Linkteki exe uygulaması çalıştırılamıyor

Zaten lol client ile açacaksın onun ile client'e giriş ekranına erişemezsin.

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Zaten lol client ile açacaksın onun ile client'e giriş ekranına erişemezsin.

tamam teşekkürler yardım etme çaban için sanırım derdimi anlatamıcam kusura bakma ^^

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

tamam teşekkürler yardım etme çaban için sanırım derdimi anlatamıcam kusura bakma ^^

Malesef anlayamıyorum, anlayabilsem ne ala.

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Malesef anlayamıyorum, anlayabilsem ne ala.

Sadece o hotfixi tekrar uploadlayıp herhangi bi siteye linkini atabilir misin

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

Sadece o hotfixi tekrar uploadlayıp herhangi bi siteye linkini atabilir misin

Hala anlamadım ama buyrun:

http://www.dosya.tc/...egends.exe.html

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Hala anlamadım ama buyrun:

http://www.dosya.tc/...egends.exe.html

Ya hani çalışmayan veya bozuk olan uygulamalar böyle beyaz bi şekilde oluyo ya simgesi öyle gözüküyo bu League of Legends.exe ler de o yüzden çalışmıyo

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

http://www.imgim.com...ncij8082984.png böyle gözüküyor bak

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

http://www.imgim.com...ncij8082984.png böyle gözüküyor bak

Exe'de bir sorun yok pc'nizde bulunan bir program bozuyor olabilir antivirüs vs. emin değilim.

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Exe'de bir sorun yok pc'nizde bulunan bir program bozuyor olabilir antivirüs vs. emin değilim.

diğer bilgisayarıma exe yi indirip flashla kullandığıma atmayı deneyeceğim teşekkürler 

• 0

naytmer

naytmer

Member

• Members
  • 16 posts

Olaya bak ya tarayıcı değiştirdim düzeldi diğer bilgisayardan da denedim olmadı sonra explorer la denedim oldu kusura bakma rahatsız etttiğim için teşekkür ederim

• 0

mremirrg

mremirrg

Newbie

• Members
  • 8 posts

allah için bi el atın ya 

• 0

mremirrg

mremirrg

Newbie

• Members
  • 8 posts

http://www.imgim.com...ncij8082984.png bendede bu şekilde gözüküyor ve çalışmıyor

• 0

mremirrg

mremirrg

Newbie

• Members
  • 8 posts

nasıl yaptın ben nasıl explorer ile indireceğim yardım sende oyuna giriyormu ? 

Olaya bak ya tarayıcı değiştirdim düzeldi diğer bilgisayardan da denedim olmadı sonra explorer la denedim oldu kusura bakma rahatsız etttiğim için teşekkür ederim

• 0

mertoocenkson

mertoocenkson

Newbie

• Members
  • 2 posts

aristo maddi yönden sıkıntılarınız oldugundanmı script hatalı yoksa zamanmı gerekli?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,913 posts
  • LocationNothingness

aristo maddi yönden sıkıntılarınız oldugundanmı script hatalı yoksa zamanmı gerekli?

Maddi yönden derken? :D Adminimiz buranın parası olmadanda gayet rahat bir şekilde yaşayabileceb birisi burası onun için hobi/ek gelir kaynağı dediğinizle bunun hiçbir alakası yok. Ayrıca Internalden başka ücretsiz bir script yok piyasada 8.12 den beri Riot yeni anticheat üzerinde çalışıyor bu nedenle bozuk ve gelecek patch düzeltilecek diye kaç kere söylediğimi hatırlamıyorum bile, ayrıca konunun üstünde yazıyor biraz notlara göz atarsanız daha iyi anlayabilirsiniz o şeyleri boşuna koymuyoruz oraya.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users