Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Script yazmayı öğrenmek

#newcode

• Please log in to reply
3 replies to this topic

malibu1223

malibu1223

Newbie

• Members
  • 2 posts

Merhaba  arkadaşlar ben lol için script yazmak istiyorum fakat nerden başlanır  bilmiyorum bilgisi olan bilgilendirebilir mi lütfen ?

• 0

parmin

parmin

Advanced Member

• Subscriber
  • 37 posts

.lua diliyle yazılıyor bu kodlama dilini öğrenirsen sende rahatça script yazabilirsin detaylı bilgiyi @Aristo aktarıcaktır muhtemelen :P

Edited by parmin, 08 July 2018 - 09:50 .

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 3,966 posts
  • LocationNothingness

Öncelikle LUA dilini öğrenmeniz gerekiyor ardından GoS API'si ile beraber herhangi bir not defteri uygulamasında bile script yazabilirsiniz, yapmanız gereken tek şey LUA öğrenmek kolay ya da zor olacağını ben bilemem kişiye göre değişir. LUA hakkında bilginiz olduğunda, eğer şuan "api nedir?" tarzında bir düşünce varsa o da kalmamış olacak, sormak istediğiniz başka bir soru varsa bu konu altına yazabilirsiniz.

• 0

malibu1223

malibu1223

Newbie

• Members
  • 2 posts

Merhaba ben bir tane script yazdım brand için fakat oyuna girince Error loading lua diyip dosya dizinin gösteriyor ne yapmalıyım ?

hallettim :D kodlamada hata yapmışım bu injector nasıl yapılıyor ne bilmek lazım :D sayın moderatör

Edited by malibu1223, 10 July 2018 - 07:45 .

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users