Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Internal bütün sorularım

• Please log in to reply
6 replies to this topic

qwezoee

qwezoee

Member

• Members
  • 20 posts

İyi forumlar yeni script kullanmaya başladım  oda gos oldu şuan internal kullanıyorum fakat iyi kullanmaya başlayınca external sürümünü satın alacağım arkadaşlar yeni kullanmaya başladım script hata verince tepkisiz kalıyorum hotfix kurmama rağmen oyunun ortasından atıyor bugun RURFta LeBlanc geldi ve beni 4,5 kere attı bunu nasıl düzeltebilirim 

Utility diye bir şey var bunlar ne işe yarıyor ?

Rengar scriptinde q e gibi skilleri kullandıktan sonra oto ataktan 1 2 kere vurup sonra yürümeye başlıyor ve çoğu yakıncı şampiyonda böyle oluyor bunları nasıl düzeltebilirim ?

Scriptin daha iyi çalısması için oyun içi ayarlarım nasıl olmalı bilgi verir misiniz teşekkürler iyi forumlar..

• 0

parmin

parmin

Advanced Member

• Members
  • 37 posts

Internal şu anki patchden dolayı düzgün çalışmıyor ve ınternal ile ext'in uzaktan yakından alakası yok o yüzden alıştıktan sonra ext alırsanız daha çok zorlanırsınız ext tamamen fare tıklamaları gerçekleştiriyor oyuna ınject olmadna o yüzden kullanması bir hayli zor eğer yeni başladıysan ınternali kullanma ki zaten şu an kullanılabilir durumda değil sürekli bi hata bi bişey zor yani ext almanı tavsiye ederim

• 1

qwezoee

qwezoee

Member

• Members
  • 20 posts

anladım teşekkürler peki 2 3 ve 4. sorularıma da cevap verebilir misin cidden zorlanıyorum 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,259 posts
  • LocationNothingness
  1. External için detaylı bir konu Sabit konularda mevcut.
  2. Utility yardımcı scriptlerdir, genellikle oto dodge ya da activator yani sen basmadan eşya aktiflerini ya da şifa,bariyer,arındır gibi büyüleri otomatik atmaya yarayan scriptlerdir.
  3. F7 menüsünde ki orbwalkeri kapattıysanız böyle olmaması gerekiyor.
  4. Özel bir ayar yok, orbwalker değiştirmeyi deneyin, IOW kullanıyorsanız, GosWalk'a geçin.

F7 orbwalker'ı nasıl kapatılır?

LL0NDB.gif

• 0

qwezoee

qwezoee

Member

• Members
  • 20 posts

Çok teşekkür ederim peki oto saldırı açık olsun mu ? 

• 0

parmin

parmin

Advanced Member

• Members
  • 37 posts

Edit #

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,259 posts
  • LocationNothingness

Çok teşekkür ederim peki oto saldırı açık olsun mu ? 

Hayır, kapalı olmalı.

• 0

2 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Google (1)