Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

donma sorunu

• Please log in to reply
9 replies to this topic

wercil

wercil

Advanced Member

• Members
  • 38 posts

external kullanıyorum. bir süre sonra donma oluyor. atak yapmıyor. herkes de var mı bu sorun ?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

Hayır, donmadan kastınız nedir? Oyun mu donuyor  External'i inject ettiğiniz 32bit process mı?

• 0

wercil

wercil

Advanced Member

• Members
  • 38 posts
oyun farm yaparken durması. v tusu takılı kalması. tflerde atack yapmama gibi.
  • 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

oyun farm yaparken durması. v tusu takılı kalması. tflerde atack yapmama gibi.

Öyle bir sorun yok, inject için kullandığınız programı değiştirin ayrıca kullandığınız scriptlerden birisi sorun yaratıyor olabilir.

• 0

wercil

wercil

Advanced Member

• Members
  • 38 posts

evet sanirim icsorbwalker da var sorun. v tuşu takili kalıyor. sabah beri oyun atiyorum dereceli sorunlarla uğraşmaktan oynayamadım. 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

evet sanirim icsorbwalker da var sorun. v tuşu takili kalıyor. sabah beri oyun atiyorum dereceli sorunlarla uğraşmaktan oynayamadım. 

IC's de sorun olup olmadığını bu şekilde anlayamazsınız, sadece IC's ile girip deneyin.(başka script olmadan)

• 0

wercil

wercil

Advanced Member

• Members
  • 38 posts

olabilirde. zaten amacım karalama değil yanlış anlaşılmasın. sorun bir ek bendemi var herkezdemi var diye merak ettim. 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

olabilirde. zaten amacım karalama değil yanlış anlaşılmasın. sorun bir ek bendemi var herkezdemi var diye merak ettim. 

Genel bir sorun yok diye belirtmişim üst mesajımda ve karalama yapıyorsunuz demedim, genel bir sorun yok bazen herhangi bir script bozabiliyor. 

• 0

wercil

wercil

Advanced Member

• Members
  • 38 posts

teşekkürler cansın.

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 4,848 posts
  • LocationNothingness

teşekkürler cansın.

Rica ederim, IC's yi açın diğer scriptleri tek tek özelde deneme yanılma yaparak sorunlu scripti bulun kullanmayın.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users