Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Atack yaparken bir anda duruyor mouse hareketi

ÇÖZÜLDÜ

Best Answer Aristo , 19 September 2018 - 08:42

nasıl çözdüğünü anlatır mısın? Aristo'nun dediklerini yaptığında mı çözdün yoksa başka bir şey daha mı yaptın?

Gso orbwalker'ı kurun Gso orbwalker'ın konusunda "warning postu" var en üstte spoiler'a basın, ya da şu konuya girip aşağıdan gamsteron orbwalker için gösterdiğim Türkçe ayarları kontrol edin çok ufak bir ayar:

http://gamingonstero...ternal-rehberi/

Go to the full post »

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Gso ıcs hangisini denersem deneyim her hangi bir script açmama rahmen space basarak atack yaparken bir anda duruyor karakter ve atack yapmıyor sebebi ne olabilir? birde common foldera atılcak dosyalar ne olucak yeniyim neler indirmem gerekiyor hiç bir fikrim yok geçen sefer aldığımda böyle bir hata yoktu ama

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,933 posts
  • LocationNothingness

Gso orbwalker'ı kurun oyun içi ayarınız şu konuda bulunan ayar gibi yapılandırın:

Konu:

Bahsi geçen ayarın nasıl yapıldığına dair gif'i:

(Konuyu kontrol edip tüm bilgileri anlamanız sizin için daha iyi olacaktır.)

Tüm Çizgileri kapatın(Drawings) ESC Menüsünden KISAYOL AYARLARI > OYUNCU HAREKETI > OYUNCU SADECE SALDIRI TIKLAMASI TUŞU OLARAK TUŞUNU EKLEYİN

IvTyvd.gif

• 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Ayarların hepsi yapılı acaba tekrardan kurmak işe yarar mı herşeyi silip

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,933 posts
  • LocationNothingness

Ayarların hepsi yapılı acaba tekrardan kurmak işe yarar mı herşeyi silip

Olabilir, oyun içi ayarları yaptıysanız çalışması gerekiyor herhangi bir sorun yok.

• 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Bana düzgün şekilde auto atack çıkarsın yeterli champ scripte ihtiyacım yok.Şuan tekrardan yüklüyorum

• 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Malesef yine aynı nerede hata yapıyorum acaba hp tpred leri dosya içine attım.gso ob indirdim düz atak yaparken bir anda duruyor ya karakter space basıyorum hareket etmiyor atak yapmıyor 2 3 sn geçiyor sonra tekrar atak yapıyor.

• 0

manafest

manafest

Newbie

• Members
  • 3 posts
Aynı sorun bendede var bende market açılıyor
  • 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

seninki tuş ayarını yapmamışın hocam P tuşunu ayarla

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,933 posts
  • LocationNothingness

Aynı sorun bendede var bende market açılıyor

Üstteki mesajımı kontrol edip uygulayın  bu bir sorun değil, sadece script indirirken birkaç saniye konuya göz atmanız gerekiyor ya da Turkish bölümünde bulunan detaylı external rehberi konusuna. Her neyse üstte gerekli gif'i ve açıklamayı bıraktım sadece 1 tuş değiştireceksiniz düzelecek.

Malesef yine aynı nerede hata yapıyorum acaba hp tpred leri dosya içine attım.gso ob indirdim düz atak yaparken bir anda duruyor ya karakter space basıyorum hareket etmiyor atak yapmıyor 2 3 sn geçiyor sonra tekrar atak yapıyor.

Alpemix indirin ilerleyen dakikalarda yardıma geleceğim.

• 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Gos loaderin kendi Orbwalker hiç bir sorun yok gsoOrbwalker geçtiğim zaman sorun çıkıyor.Neyse benim işimi oda görür :D Yardımın için saol

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,933 posts
  • LocationNothingness

Gos loaderin kendi Orbwalker hiç bir sorun yok gsoOrbwalker geçtiğim zaman sorun çıkıyor.Neyse benim işimi oda görür :D Yardımın için saol

Default orbwalker berbat hiç kullanmayın daha iyi, alpemix id ve şifrenizi yollayın özel mesaj ile 2 dakika bakayım.

• 0

parsalian59

parsalian59

Member

• Members
  • 18 posts

Özel Mesajdan yolladım

• 0

manafest

manafest

Newbie

• Members
  • 3 posts
Aristo ilgin için çok teşekkür ederim çözdüm sorunu :)
  • 0

BellCranel

BellCranel

Newbie

• Members
  • 7 posts

Aristo ilgin için çok teşekkür ederim çözdüm sorunu :)

nasıl çözdüğünü anlatır mısın? Aristo'nun dediklerini yaptığında mı çözdün yoksa başka bir şey daha mı yaptın?

Benim scriptle ilgili bir problemim yok tek sıkıntım farm yaparken miss click yapması.

X-C-V ye basılı tuttuğumuzda karakteri yönlendirirken çok fazla mouse tıklama efekti veriyor.

Adamı kovalarken, kite yaparken bazen miss click atıyor :/

Ashe'de denedim sadece diğerleri nasıldır bilemem tabi

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,933 posts
  • LocationNothingness
✓  Best Answer

Gso orbwalker'ı kurun Gso orbwalker'ın konusunda "warning postu" var en üstte spoiler'a basın, ya da şu konuya girip aşağıdan gamsteron orbwalker için gösterdiğim Türkçe ayarları kontrol edin çok ufak bir ayar:

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: ÇÖZÜLDÜ

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users