Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

few seconds sonrası ?

ÇÖZÜLDÜ

Best Answer LordAystec , 18 September 2018 - 08:05

dediklerimin aynısını yaptım 2-3 dakika sonra menü kendiliğinden geldi teşekkürler aristo konuyu silebilir veya kilitleyebilirsin 

Go to the full post »

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

notepad'a yükledikten sonra ne yapmam gerekiyor arkadaşlar oyuna giriyorum lazy xerath ve orbwalker yüklü scriptlerde seçili ama menü yok?

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,204 posts
  • LocationNothingness

Oyunu çerçevesiz moda aldıysanız ve gerekli c++ ları kurduysanız (videoda geçiyor hepsinin bilgileri) Notepad++'ı kapatın tekrar yönetici olarak açın loaderı açın notepad++.exe yazın gelen şeylere tamam diyip oyuna girin hepsi bu kadar. Aynısını yaptım vs. yazmayın videodaki şeyleri yapsaydınız zaten bu konuyu açma gereği duymazdınız.

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

teamwiever ile işin yoksa bakabilirmisin dediklerini yapıyorum özelden ssleride attım cevap vermedin doğrumu yüklü bilmiyorum

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

tamam farkındayım bi çok kişi hergün bu konuyla karşına geliyo ama herkes senin bildiğin kadar bilmek zorunda değil asabi olma sakin ol 5dakikalık iş senin için 5 dakikanı ayırmanı istiyorum sadece çok bişey değil

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,204 posts
  • LocationNothingness

teamwiever ile işin yoksa bakabilirmisin dediklerini yapıyorum özelden ssleride attım cevap vermedin doğrumu yüklü bilmiyorum

Hayır, bilgisayarda değilim ss'e ne gerek var? Gözünüz yok mu? Videoda c++ 2013x64 x86 ve c++ 2015 x64 x86 kuruyorum ve orada yazmışım gerçekten şu tarz konular acayip sıktı beni, görebileceğiniz, yapabileceğiniz şeyler için size yardım edemem kusura bakmayın, görme engeli olanlara profesyonel sağlık ekipleri bakıyor.

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

yok hocam yüklü işte anlamıyomusun onar bile yaptım oyun içi menü gelmiyor 2013x64 2015x64 yüklü işte

• -1

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,204 posts
  • LocationNothingness

yok hocam yüklü işte anlamıyomusun onar bile yaptım oyun içi menü gelmiyor 2013x64 2015x64 yüklü işte

Bu kadar eminseniz pc'ye geçeyim bunun için hatanızı bulursam bana ne verecekseniz? Hani sözde "her şeyi yaptım, ama olmadı?" kafası için? Shoutbox'tan bile yazıyorsunuz bu nasıl bir seviye ya?

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

Bişey vermek zorundamıyım zaten programı alırken ücreti verdim istediğim ilgi çalıştıramadığım için

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts

sıfırdan ne yaptığımı anlatıyorum hocam

vpn açıyorum

loader'a giriyorum scriptlere tik koyup notapad++.exe yazıp notepad'a yüklüyorum

few seconds yazısı falan geliyor program kapanıyor oyuna giriyorum ama menü yok hatam varsa söyle burada halledeyim

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,204 posts
  • LocationNothingness

Bişey vermek zorundamıyım zaten programı alırken ücreti verdim istediğim ilgi çalıştıramadığım için

Ürüne para verdiniz bana değil, ayrıca ben destek için para istemiyorum gözleriniz varsa 2 adet açın ve foruma bakın benden başka ilgilenen kimse var mı diye, sizden para isteyen yok "her şeyi yaptım olmadı" bu cümle beni bitiriyor her şeyi yapsaydınız zaten bu konu açılmamış olurdu, ben de diyorum ki bunu kanıtlayamazsanız bana ne vereceksiniz?Ayrıca ürünü benden aldığınız için ürün parası bana geliyor falan diye mi düşünüyorsunuz? Gerçi siz de okuma alışkanlığı olmadığı için sonteklif ürün açıklamasını da okumamışsınızdır, pek şaşırmam açıkçası. Ortada zor bir şey yok, her şeyi sormak yerine sahip olduğunuz gözleri ve eliniz kullanın fazlasına gerek yok şu video için.

• 0

LordAystec

LordAystec

Member

• Members
  • 11 posts
✓  Best Answer

dediklerimin aynısını yaptım 2-3 dakika sonra menü kendiliğinden geldi teşekkürler aristo konuyu silebilir veya kilitleyebilirsin 

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 5,204 posts
  • LocationNothingness

Satırlarca yazmamanın nedeni bu işte zor bir şey yok, o video bunun için var sitede 2bin'e yakın Ext kullanıcısı var herkes abuk subuk sorular soruyor, çoğu videoyu bile izlemeden soruyor bazıları da izleyip "her şeyi yaptım, olmuyor" tarzı şeyler yazıyor, işin garibi her şeyi yaptıysanız zaten çalışacak. Malesef herkese teamviewer'la bağlanıp yardım etme şansım yok yeterince yapıyorum pc'de değilim diyorum bir şeyler açıklıyorum hala yok ben para vermedim mi falan, fıstık kelimelere takılmayın geneline bakın ne demek istediğimi anlamaya çalışın zor bir şey yok demiştim, gördüğünüz gibi zor bir şey yok, iyi geceler.

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: ÇÖZÜLDÜ

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users