Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Gos External- Skill atmama sorunu ve 'SDK' error hatası. New dll hatası

• Please log in to reply
2 replies to this topic

betabetbet

betabetbet

Newbie

• Members
  • 5 posts

Script'i açtıktan ve ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna giriş yapıyorum, arayüz kapanarak "Spotify" üzerinden Script'i çalıştırmaya devam ediyorum. Oyun içerisinde menü geldikten sonra Tuş Kombinasyonu ve Ext Detaylı Rehber içeriğinde olduğu gibi ayarlamaları yerine getiriyorum. Gos-u indirerek oyunda gerekli script'i çalıştırmak istiyorum. Lakin oyun içerisinde yalnızca aa kulanarak minyona ve karakterlere vuruyor, skill atmıyor. Hangi script'i denediysem aynı sonucu aldım. Tam olarak yazıyı hatırlayamıyorum fakat sonunda "SDK" olan bir hata veriyor, F6 menü yaparak script'i seçtikten sonra tekrar F6 yaparak onayladığımda. Aynı zamanda New.dll hatası da alıyorum. %appdata% üzerinden silerek tekrar bir önyükleme gerçekleştirdim ama tekerrür etti hata. Eksik bir dosyam yok ve in game detaylıca ne yapılması gerekiyorsa yaptım. Önerebileceğiniz veyahut yanlış yaptığım bir durum varsa düzelterek iletebilirseniz çok teşekkür ederim. İyi Forumlar :)

• 0

betabetbet

betabetbet

Newbie

• Members
  • 5 posts

Script'i açtıktan ve ayarlamaları yaptıktan sonra oyuna giriş yapıyorum, arayüz kapanarak "Spotify" üzerinden Script'i çalıştırmaya devam ediyorum. Oyun içerisinde menü geldikten sonra Tuş Kombinasyonu ve Ext Detaylı Rehber içeriğinde olduğu gibi ayarlamaları yerine getiriyorum. Gos-u indirerek oyunda gerekli script'i çalıştırmak istiyorum. Lakin oyun içerisinde yalnızca aa kulanarak minyona ve karakterlere vuruyor, skill atmıyor. Hangi script'i denediysem aynı sonucu aldım. Tam olarak yazıyı hatırlayamıyorum fakat sonunda "SDK" olan bir hata veriyor, F6 menü yaparak script'i seçtikten sonra tekrar F6 yaparak onayladığımda. Aynı zamanda New.dll hatası da alıyorum. %appdata% üzerinden silerek tekrar bir önyükleme gerçekleştirdim ama tekerrür etti hata. Eksik bir dosyam yok ve in game detaylıca ne yapılması gerekiyorsa yaptım. Önerebileceğiniz veyahut yanlış yaptığım bir durum varsa düzelterek iletebilirseniz çok teşekkür ederim. İyi Forumlar :)

Hiçbir script çalıştırmadığımda normal aa ile cslere ve rakibe atak yapıyor fakat script yüklediğimde rakibe ve cslere de vurmuyor üstüne skill atmıyor. Epey bir deneme yaptım sonuca ulaşamadım.

• 0

Aristo

Aristo

Gos management

• Moderator
  • 6,745 posts
  • LocationNothingness

Gso orbwalker ya da Ic's orbwalker kurmanız gerekiyor "hiçbir şey bulamadım" dediğiniz şeyin cevabını satın aldıktan sonra size mavi bir kutu içerisinde büyük harflerle beraber attığım mesajın içerisinde var, yani detaylı external rehberi konumda bu orbwalkeri kurmanız gerektiği ve onun için bir tuş ayarı yapmanız gerektiği yazıyor, lütfen size gönderilen şeyleri dikkatlice okuyun hem sizin için hem karşınızdaki kişi için zaman ve sinir kaybına yol açıyor.

• 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users