Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

-EXT- For New Czech Users-


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DollarForYourSadness

DollarForYourSadness

    Advanced Member

  • Members
  • 105 posts

Zdravím,jsem tady jako první nejstarší uživatel. Jak je známo tak byl zahájen nový projekt pod oficiálním názvem GoS [Gaming on Steroids] ve zkratce je to program který se injectuje přes druhý program,nejlépe (Kaspersky, UNDETECTED +/- 3měsíce) GoS LoL je stále aktualizován od nového patche nejpozději 10h+/-

 

Byla a je tady stále internal verze která už nebude aktualizována [Internal discontinued] Který se injectne přímo do hry, tady vzikne větší riziko banu,proto je teď lepší EXT Verze 
Taky ve hře to šlo poznat jelikož myška nepracovala tak jak normálně pracuje s EXT verzi, příklad: Minimalizuješ si okno se hrou a pokud máš zapnuty spell evade tak se ti to bude samo vyhýbat kouzlům. Je to trošku nezvyk ale s Orbwalkerem je těžší začínat pokud si na to zvykneš,tak klidně dáš i Challengera.

V tuhle chvíli na EXT verzi pro LoL, pokud očekáváš fakt nějaký výkon od scriptu tak to nepůjde,protože je to EXT a ne INT [discontinued] ale pořád je to v pořádku z mé strany a zkušeností.

 

TL;DR

Internal - je jako sex bez ochrany,lepší ale rizikovější.

External - je jako mít sex s ochranou ale bezpečnější.

 

KDYBY COKOLIV NAPIŠ MI DM A PORADÍM RÁD

 

                                                                                                                  ↓↓

CRAWLER



 

  • 3

#2
DoTExE

DoTExE

    Advanced Member

  • Members
  • 122 posts

čecha jsem tu ještě nevidel, vítej :D


  • 0

#3
DollarForYourSadness

DollarForYourSadness

    Advanced Member

  • Members
  • 105 posts

čecha jsem tu ještě nevidel, vítej :D

tenor.gif


  • 0

#4
fel2

fel2

    Newbie

  • Members
  • 1 posts

Ahoj :D


  • 0

#5
hudsonbay

hudsonbay

    Newbie

  • Members
  • 1 posts

I will pay attention to this content


  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users