Jump to content

Welcome to Gaming On Steroids Forums
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Photo

Ban

• Please log in to reply
8 replies to this topic

raxs58

raxs58

Newbie

• Members
  • 7 posts

Arkadaşlar smurf kastığım hesabım bügün itaberiyle ban yedi.
Size tavsiyem auto dodge kullanmayın.Hatta script kullanmayın  

• 0

badgame33

badgame33

Member

• Members
  • 12 posts

benimkide yemiş lolü bıraktım zaten bu bandan sonra 4. hesapda ban yedi çünkü sıktı artık

• 0

adonissdeniz

adonissdeniz

Member

• Members
  • 26 posts

LOL BU SCRİPT KULLANIMINI NASIL TESPİT EDIYO BILGISI OLAN VARMI

• 0

gmjackal01

gmjackal01

Newbie

• Members
  • 6 posts

İki yolu var dostum.

Seni Videoya alıp  desteğe bilet atıyorlar. Destekteki  görev izleyip ya direk banlıyor, yada maouse click'lere bakıyor. Bu yüzden fake clickler diye bir script vardır.

Veya Gos direk Ac'ye ( anti cheat) yakalanıp ban waveye eklenip bir sonraki ban wave'de accniz banlanıyor. Ki bu felakettir. Umarım undetected'tir.

• 0

adonissdeniz

adonissdeniz

Member

• Members
  • 26 posts

İki yolu var dostum.

Seni Videoya alıp  desteğe bilet atıyorlar. Destekteki  görev izleyip ya direk banlıyor, yada maouse click'lere bakıyor. Bu yüzden fake clickler diye bir script vardır.

Veya Gos direk Ac'ye ( anti cheat) yakalanıp ban waveye eklenip bir sonraki ban wave'de accniz banlanıyor. Ki bu felakettir. Umarım undetected'tir.

bı forumda rıot gorevlısı demıs script kullanılan herolar hemen hemen belli bu heroları cok yuksek kda ıle oynayanlar teknık takıbe dusuyo ve ızlenıyo sonrada banlanıyo demıs bunun aslı varmı acaba

• 0

maximatrax

maximatrax

Advanced Member

• Members
  • 123 posts

bı forumda rıot gorevlısı demıs script kullanılan herolar hemen hemen belli bu heroları cok yuksek kda ıle oynayanlar teknık takıbe dusuyo ve ızlenıyo sonrada banlanıyo demıs bunun aslı varmı acaba

KDA ile alakası yok. Benim kastığım smurfte KDA oranlarına çok dikkat ediyorum ama biri ban yemiş. Sanırım yeni güncellemede hemen kullandığım için oldu. Ona dikkat etmedim. Buna artı olarak dropa buldukları çare gibi scriptlerede bir çare bulmuş olabilirler. Çünkü aşırı derece ban yiyen var. Sadece GOS kullanan değil. Diğer scriptleri kullananlardan da ban yiyen çok.

• 0

adonissdeniz

adonissdeniz

Member

• Members
  • 26 posts

GOS ıcınde 5.18 de kullandıysanız ve gos guncellenmeden kullanım yaptıysanız yeme rıskınız cok yuksek yazmslar

• 0

gmjackal01

gmjackal01

Newbie

• Members
  • 6 posts

İşte size bahsettiğim ACS' sistemi. Riot 4.13 yamasıyla ekledi. Ve sık sık güncelliyor. Hotfix' ve hotfix tarzı şeyleri ( old gos vb...)  kesinlikle kullanmayın. Anti cheat nickinizi alıp bir sonraki ban waveye ekliyor.

• 0

kaan4567

kaan4567

Member

• Members
  • 17 posts

4 hesabım ban yedi  benimde (: 5. yi  last hit ile kasıcam scriptini arıyom farm kasamıyorumda

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users